CSMS IASI

Autor Subiect: BĂIEŢII VESELI  (Citit de 10070 ori)

GS

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 68
    • Vezi Profilul
Re: BĂIEŢII VESELI
« Răspuns #15 : Martie 19, 2012, 11:55:10 am »
nu e omul care va dat o noua echipa? :)) =)) a ingropat una, va dat alta... pupati-i mainile ...

si nu mai arunca vorbe aiurea... in politica, un primar nu trebuie sa se ocupe doar de fotbal sau sport in general.. mai sunt si multe altele extrem de importante de care sa se ocupe... asa ca mai bien tii vorbele pentru tine...

Dani

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 31
  • Comentaţi vă rog dar nu fiţi proşti!
    • Vezi Profilul
« Răspuns #16 : Martie 19, 2012, 11:12:03 pm »
Ironia e ca eu nu i le pup, i le pupi tu :)) care urasti echipa

Si nu e vorba de ce se ocupa si ce nu se ocupa, e vorba de ce-ti pasa tie cel mai mult, nici macar asta nu intelegi.  Ma doare-n p... ca da la 100 de oameni apartamente noi, daca mie mi-l ia pe al meu, asta ar fi trebuit sa zici tu, ma rog, un sustinator al lui Nichita si al Politehnicii...
« Ultima Modificare: Martie 19, 2012, 11:15:42 pm de Dani »

Chill

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 56
    • Vezi Profilul
« Răspuns #17 : Martie 21, 2012, 09:06:53 am »
Stiti ce ma amuza? Faptul ca acei suporteri care strigau "Afara cu politica din fotbal" nu se pot abtine din comentat; mai ales ca nici nu sustin echipa locala. Intrebarea mea este: de ce sunteti aici? "pentru ca e un forum public si poate oricine sa isi dea cu parerea" nu imi raspunde la intrebare pentru ca nu reprezinta un scop.
Pe forumul vechi ati sarit de fund in sus ca ala e forumul Politehnica Iasi, dar aici?

strike

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
    • Vezi Profilul
« Răspuns #18 : Martie 21, 2012, 12:35:31 pm »
You are not allowed to view links. Register or Login
Stiti ce ma amuza? Faptul ca acei suporteri care strigau "Afara cu politica din fotbal" nu se pot abtine din comentat; mai ales ca nici nu sustin echipa locala. Intrebarea mea este: de ce sunteti aici? "pentru ca e un forum public si poate oricine sa isi dea cu parerea" nu imi raspunde la intrebare pentru ca nu reprezinta un scop.
Pe forumul vechi ati sarit de fund in sus ca ala e forumul Politehnica Iasi, dar aici?

Bine punctat ! Unii pur si simplu ar fi in stare sa isi faca conturi pe oricarui forum local / nationat chiar si mondial..maine poimaine o sa vedem pe forumurile posturilor de stiri BBC / CNN citate gen "ECHIPA DIN COPOU NU E DIN IASI" preferam sa va tineti parerile doar pentru voi, nu ne intereseaza sau afecteaza cu absolut nimic, daca unii nu au inteles ca singura bucurie care ne-a ramas e aceasta echipa ce joaca pentru acest oras ! cat despre partea politica, unii mai bine ar tace care se preteaza la niste beri/ tigari pentru un vot ! Mult succes in continuare si ne vedem sambata in peluza ! Hai Iasule ! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Vicios

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
    • Vezi Profilul
« Răspuns #19 : Martie 24, 2012, 05:03:18 pm »
La multi ani Baietii Veseli! Felicitari pentru coregrafie!

poli_iasi

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
    • Vezi Profilul
« Răspuns #20 : Aprilie 03, 2012, 10:37:18 pm »
dece nu va uniti blue force si baieti veselii ??? Macar sa fiti vreo  50-100 de suporteri pe meci . asa vezi 25 intr-o pleluza , 50 in alta :( eu cred ca ar fi mai bne sa va uniti ;)

qAndrei

• Vizitator
« Răspuns #21 : Aprilie 04, 2012, 10:30:29 am »
Ti se pare ca stam in peluze diferite colegu' ?

Chhidori

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Mesaje postate: 305
  • Alaturi de echipa!
    • Vezi Profilul
« Răspuns #22 : Mai 20, 2012, 06:59:38 pm »
Tot respectul baietilor din Galerie !
~ They'll call me freedom, just like a wavin' flag ~

Hatamoto

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
    • Vezi Profilul
« Răspuns #23 : Iulie 03, 2012, 10:41:14 am »
voi dc nu va haliti, gs si cu dani? ca unii o ard cu crucea celtica pe gard iar la altii mamaia lor e tigan? gs nu i-a adus in peluza pe al de dani si restu? SU deveniti BV nu au fost fani GS? acum musca mana care i-a hranit? gs si toti iesenii, dc nu-i dau afara de pe stadion si din oras pe toti neavenitii astia de prin judetele vecine daca tot nu va intelegeti?

Dani

• Newbie
  • *
    • Vezi Profilul
« Răspuns #24 : Iulie 04, 2012, 05:55:52 pm »
ba esti nebun?
« Ultima Modificare: Iulie 04, 2012, 06:11:56 pm de Dani »

GS

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 68
    • Vezi Profilul
« Răspuns #25 : Iulie 07, 2012, 09:16:08 pm »
voi dc nu va haliti, gs si cu dani? ca unii o ard cu crucea celtica pe gard iar la altii mamaia lor e tigan? gs nu i-a adus in peluza pe al de dani si restu? SU deveniti BV nu au fost fani GS? acum musca mana care i-a hranit? gs si toti iesenii, dc nu-i dau afara de pe stadion si din oras pe toti neavenitii astia de prin judetele vecine daca tot nu va intelegeti?

nu conteaza cine pe cine a adus in peluza. cine a zis ca eu cu dani nu ne halim sau mai stiu eu ce. stiti voi ca noi nu ne halim, sau ca nu ne vorbim ?

Sorin Ionescu

• Newbie
  • *
    • Vezi Profilul
« Răspuns #26 : Iulie 22, 2012, 01:33:26 am »
Va organizati sa ajungeti duminica viitoare pe National Arena? O sa fiu la meci, dar iesean fiind, as vrea sa stau alaturi de voi.

Dani

• Newbie
  • *
    • Vezi Profilul
« Răspuns #27 : Iulie 23, 2012, 09:23:01 am »
Va organizati sa ajungeti duminica viitoare pe National Arena? O sa fiu la meci, dar iesean fiind, as vrea sa stau alaturi de voi.

Venim, intereseaza-te care sector e dat galeriei Iasului, iar noi acolo vom fi

Catalin

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 33
    • Vezi Profilul
« Răspuns #28 : Iulie 23, 2012, 11:03:32 pm »
Copii de 15 ani primiti ? :D:D:D

Sorin Ionescu

• Newbie
  • *
    • Vezi Profilul
« Răspuns #29 : Iulie 24, 2012, 01:19:24 pm »

Venim, intereseaza-te care sector e dat galeriei Iasului, iar noi acolo vom fi

In mod normal, e Peluza dinspre Bvd. Basarabia, inel 3. (in stanga tribunei oficiale). Acolo stau galeriile adverse.

Fii alaturi de echipa! Arata ca esti fan... pe Facebook!