CSMS IASI

Autor Subiect: Dupa meciul cu Navodari ...  (Citit de 908 ori)

Chhidori

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Mesaje postate: 305
  • Alaturi de echipa!
    • Vezi Profilul
Dupa meciul cu Navodari ...
« : Mai 19, 2012, 05:43:20 pm »
 ~ Presedintele CSMS Iasi crede ca partida cu Dunarea Galati va fi o adevarata finala a campionatului.
                           "Greul acum incepe pentru noi! Jocul de la Galati, in fata unei echipe extrem de bune, va fi o adevarata finala. E un meci de totul sau nimic. M-am certat cu cineva din tribuna pentru ca a facut aluzie la partida cu Dunarea. La Vladu n-a fost penalty, n-a avut nici o intentie de a juca cu mina"

Porumboiu catre Popa: "Esti mare, nea Popica!"

"Cind lumea imi scandeaza numele ca acum, ma simt ca un candidat la presedintia Romaniei. Azi am jucat putin mai slab. Stresul existent pe umerii jucatorilor, nervozitatea, oboseala care incepe sa apara si-au spus cuvintul. Totusi, am cistigat meritat" a inceput Popa declaratia de dupa meci. In acel moment finantatorul FC Vaslui, Adrian Porumboiu, i-a strigat antrenorului: "Esti mare, nea Popica!", lucru care l-a blocat pe Popa: "M-am blocat. Domnul Porumboiu m-a lansat in fotbalul mare, cind a arbitrat un meci UTA - Steaua pe care l-am cistigat. De atunci mi-a zis ca voi ajunge mare. Eu, insa, n-am mai crescut, tot la 1,79 metri am ramas".
~ They'll call me freedom, just like a wavin' flag ~

oliver.twist

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 28
    • Vezi Profilul
Re: Dupa meciul cu Navodari ...
« Răspuns #1 : Mai 19, 2012, 08:39:09 pm »
d-ale lui Popica ;) :)

izy

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 14
    • Vezi Profilul
Re: Dupa meciul cu Navodari ...
« Răspuns #2 : Mai 20, 2012, 03:19:25 pm »
:))) clar!

Fii alaturi de echipa! Arata ca esti fan... pe Facebook!