CSMS IASI

Autor Subiect: Peluza Nord Iasi  (Citit de 14470 ori)

REDU

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 23
    • Vezi Profilul
Re: Peluza Nord Iasi
« Răspuns #75 : Iulie 27, 2012, 04:31:19 am »
You are not allowed to view links. Register or Login
Eu sunt de parere ca s-a prezentat excelent la meciul cu Galati,se putea si mai bine,dar per ansamblu a fost super.
Ar fi tare daca cineva ar filma in timpul meciului sa urcam pe youtube,parerea mea este ca s-ar putea lucra mai mult la partea cu bannere,coregrafie si in special tobe
nu stiu ce inseamna la tine "super"...
pt ce sa "urci" pe net filmarile??? daca faci un colaj nu cred ca faci 5 minute... iar asta nu o spun din rautate!!! bannere... fiecare grupare si-l face cum doreste... celor de la baietii veseli e cel mai reusit, dar gusturile nu se discuta...
nu inteleg schimbarea de nume a "tinerilor peluzei"... sa fi intrat si ei in insolventa si sa fi facut o grupare noua fara datorii??? ;D ;D ;D
slab colorata, japoneze si steaguri aproape inexistente...
Fotbalul a murit, a rămas doar ură...

delicios1945

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
    • Vezi Profilul
« Răspuns #76 : Iulie 27, 2012, 08:31:43 am »
nu inteleg schimbarea de nume a "tinerilor peluzei"... sa fi intrat si ei in insolventa si sa fi facut o grupare noua fara datorii??? ;D ;D ;D

Imparate Imparate, cand e ceasul tau de moarte ?

mulder

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
    • Vezi Profilul
« Răspuns #77 : Iulie 27, 2012, 01:34:38 pm »
Eu sunt de parere ca s-a prezentat excelent la meciul cu Galati,se putea si mai bine,dar per ansamblu a fost super.
Ar fi tare daca cineva ar filma in timpul meciului sa urcam pe youtube,parerea mea este ca s-ar putea lucra mai mult la partea cu bannere,coregrafie si in special tobe
nu stiu ce inseamna la tine "super"...
pt ce sa "urci" pe net filmarile??? daca faci un colaj nu cred ca faci 5 minute... iar asta nu o spun din rautate!!! bannere... fiecare grupare si-l face cum doreste... celor de la baietii veseli e cel mai reusit, dar gusturile nu se discuta...
slab colorata, japoneze si steaguri aproape inexistente...

Mi s-a parut super faptul ca a trecut o mare perioada de timp de cand Iasiul nu a mai avut galerie,asta de cand a retrogradat.Ce vroiam eu sa spun este ca mai trebuie lucrat la materiale de coregrafie

PeluzaNord

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 87
    • Vezi Profilul
« Răspuns #78 : Iulie 27, 2012, 02:40:48 pm »
Cum poti sa spui ca Iasul nu a mai avut galerie de cand a retrogadat? Baietii au fost prezenti acasa si in deplasare, etapa de etapa. Si mai mult, au fost destul de numerosi in deplasari.
Let us die young or let us live forever, We don’t have the power but we never say never...

mulder

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
    • Vezi Profilul
« Răspuns #79 : Iulie 27, 2012, 02:42:59 pm »
Nu ma intelege gresit,nu am spus ca galeria nu a fost prezenta in liga a 2-a,ba chiar a fost si apreciez acest lucru,fata de alti frustrati care veneau cu argumente de toata jena ca aceasta nu este echipa Iasiul etc,am spus doar ca la meciul cu Galati s-a simtit galeria cum ar trebuii sa fie la fiecare meci.
« Ultima Modificare: Iulie 27, 2012, 02:45:43 pm de mulder »

GS

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 68
    • Vezi Profilul
« Răspuns #80 : Iulie 27, 2012, 11:53:02 pm »
Acei frustrati cred ca au mai multe argumente sa sustine acele afirmatii, fata de cate meciuri ai tu in peluza.

Nu ma intelege gresit,nu am spus ca galeria nu a fost prezenta in liga a 2-a,ba chiar a fost si apreciez acest lucru,fata de alti frustrati care veneau cu argumente de toata jena ca aceasta nu este echipa Iasiul etc,am spus doar ca la meciul cu Galati s-a simtit galeria cum ar trebuii sa fie la fiecare meci.

Ovidiu997

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
    • Vezi Profilul
« Răspuns #81 : August 19, 2012, 10:33:20 pm »
Salut ! Am 15 ani si as vrea sa fac si eu parte din galerie, insa pot veni numai la meciurile de acasa. Cu cine ar trebui sa vorbesc pentru a primi tichete de intrare la fiecare meci ? :) . Multumesc anticipat .

GS

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 68
    • Vezi Profilul
« Răspuns #82 : August 20, 2012, 08:48:06 am »
Salut ! Am 15 ani si as vrea sa fac si eu parte din galerie, insa pot veni numai la meciurile de acasa. Cu cine ar trebui sa vorbesc pentru a primi tichete de intrare la fiecare meci ? :) . Multumesc anticipat .

cu vanzatorii de la casa de bilete :))

Fii alaturi de echipa! Arata ca esti fan... pe Facebook!