CSMS IASI

Sondaj

Ce facem cu Pandurii?

Victorie
4 (44.4%)
Egal
2 (22.2%)
Infrangere
3 (33.3%)

Numărul total de membrii care au votat: 9

Votare închisă: August 27, 2012, 09:46:54 am

Autor Subiect: CSMS IASI - Pandurii Tg. Jiu - Etapa 6 (acasa)  (Citit de 5949 ori)

admin

• Administrator
  • Full Member
  • Mesaje postate: 121
    • Vezi Profilul
CSMS IASI - Pandurii Tg. Jiu - Etapa 6 (acasa)
« : August 20, 2012, 03:06:12 pm »
Duminica, 26 august, de la ora 19!
Haideti la meci sa obtinem prima victorie!

1doi

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
    • Vezi Profilul
Re: CSMS IASI - Pandurii Tg. Jiu - Etapa 6 (acasa)
« Răspuns #1 : August 20, 2012, 06:52:30 pm »
Luam 3 puncte etapa asta ! daca jucam cu lotu din meciul cu cfr dupa minutu 50 .

minasthiryt

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 37
    • Vezi Profilul
« Răspuns #2 : August 20, 2012, 09:51:36 pm »
csms VS Karim Boutadjine

????

Chhidori

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Mesaje postate: 305
  • Alaturi de echipa!
    • Vezi Profilul
« Răspuns #3 : August 20, 2012, 10:03:57 pm »
Am incredere in baieti ca vor da totul pe teren
~ They'll call me freedom, just like a wavin' flag ~

ghettou__dacia

• Full Member
  • Mesaje postate: 139
  • Fotbalul (iesean) a murit ... A RAMAS DOAR URA !!!
    • Vezi Profilul
« Răspuns #4 : August 20, 2012, 10:22:01 pm »
Uluitor ce fotbal poate juca echipa unuia dintre groparii POLITEHNICII IASI - petre grigoras:

You are not allowed to view links. Register or Login

Sunt curios cata lume isi va aduce aminte ca nenorocitu' asta de grigoras a contribuit decisiv la distrugerea POLITEHNICII IASI !!!???...  >:( >:( >:(
I-a dat afara pe Sfarlea, Kalai, Onut, slovenii Bersnjak si Pecnik, Buta, Balba, Bratu samd si a adus tot felul de nulitati ca barladeanu, costache, bujor, cristi constantin, straut sau balde (de care acum n-a mai auzit nici naiba...), a demisionat la mijlocul returului plangandu-se ca o fata mare ca are probleme de sanatate si ne-a aruncat in infern....
N-am fost la nici un meci sezonul acesta, pentru ca nu simt nimic pentru aceasta echipa care reprezinta Iasul in divizia a, dar singurul imbold de a veni la stadion ar fi sa-i dau la mwie lui grigoras !!!....  8)

R.I.P. POLITEHNICA IASI !!!
“Primul om care a preferat să înjure decât să dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizaţiei.”
(Sigmund Freud)

Chhidori

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Mesaje postate: 305
  • Alaturi de echipa!
    • Vezi Profilul
« Răspuns #5 : August 20, 2012, 11:30:35 pm »
Echipa lor joaca pentru ca au cu ce ... grigoras nu face mare minuni pe acolo ;) sunt jucatori si vechi acolo si exista omogenitate... iar faptul ca unii jucatori stie sa transforme un sut in gol , este experienta si simtul golului
~ They'll call me freedom, just like a wavin' flag ~

dragosh13

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
    • Vezi Profilul
« Răspuns #6 : August 21, 2012, 12:57:04 am »
Vrem nu vrem trebuie sa luam 3 puncte duminica si gata .... acum sa aiba dc sa planga grigoras nu cum a facut cu otelul a plans de bucurie
DragosH

dragos.competitii.ro

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
    • Vezi Profilul
« Răspuns #7 : August 21, 2012, 01:02:42 pm »
1. Trebui sa profitam de faptul ca vor veni putin euforici, datorita jocului cu Otelu si pentru ca se afla pe primele 2 locuri.
2. Ar mai fi un lucru, terenul de la Iasi este mai mic, tinand cont de dimensiuni, si nu le va mai iesi atat de bine jocul de pase.

R9

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 27
    • Vezi Profilul
« Răspuns #8 : August 22, 2012, 12:42:32 am »
Uluitor ce fotbal poate juca echipa unuia dintre groparii POLITEHNICII IASI - petre grigoras:

Sunt curios cata lume isi va aduce aminte ca nenorocitu' asta de grigoras a contribuit decisiv la distrugerea POLITEHNICII IASI !!!???...  >:( >:( >:(
I-a dat afara pe Sfarlea, Kalai, Onut, slovenii Bersnjak si Pecnik, Buta, Balba, Bratu samd si a adus tot felul de nulitati ca barladeanu, costache, bujor, cristi constantin, straut sau balde (de care acum n-a mai auzit nici naiba...), a demisionat la mijlocul returului plangandu-se ca o fata mare ca are probleme de sanatate si ne-a aruncat in infern....
N-am fost la nici un meci sezonul acesta, pentru ca nu simt nimic pentru aceasta echipa care reprezinta Iasul in divizia a, dar singurul imbold de a veni la stadion ar fi sa-i dau la mwie lui grigoras !!!....  8)

Ghettou, sau Cataline.....intreaba-l pe Bogdan Onut cine l-a dat afara ....La primul antrenament, cand Onut a venit cu tricou cu Sergio Ramos nr.4 de la Real Madrid, Minea l-a luat la intrebari, l-a enervat ....la incalzire, Grigoras i-a zis ca el ar vrea sa conteze pe el in respectivul campionat, numai ca conducerea are o "noua politica" si ca dictatorul din DOROHOI a renuntat la el....asa a fost si in cazul lui Toma, Radu Ciobanu ....Sfarlea l-a fel...Gavatorta a avut probleme cu inima si este de stiut ca Grigoras doreste sa stie pe ce jucatori se bazeaza de la inceput - vezi cazul lui Vranjes, care desi e talentat e out de ceva vreme de la Pandurii ....

Verifica sa vezi ca Nichita a zis ca in iarna respectiva a vrut sa-l dea afara pe Grigoras ....s-a opus Radu Calin ....NU GRIGORAS a fost problema ci POLITICA DEZASTROASA a lui NICHITA de a COMPLETA LOTUL cu IMPRUMUTATI !!!!!!!!!!!

Ce cautau Paun, Onicas, Ionescu la noi ?!!!!!!!!! Ce-au jucat acestia ?! In afara de Paun care a dat 3 goluri cu Rapid, Vaslui si Steaua...iar apoi a zis ca nu face faza defensiva. ..

Grigoras i-a dat o lista lui BOCA cu respectivii jucatori !!!!!! Laurentiu Marinescu - Petrolul ....cand a plecat la Ploiesti, Boca s-a intors cu Costache, desi Grigoras i-a zis ca la fundasi centrali nu are nevoie ....Costache evoluand fundas stanga ...

Ferfelea si Curelea  - de la Sportul

Paul Batin - liga a III

Mihai Pintilii - Jiul Petrosani

Ovidiu Mihalache - Astra ....

NU UITATI - Grigoras a facut ca Iasiul sa joace cel mai frumos ...vezi meciul cu Rapid 2-1 ...ghinion la meciul cu Timisoara, cand Negru rateaza iar apoi Goga marcheaza de langa Buhusi ....

Ghinionul lui Grig e ca am facut 0-0 cu Arges si Bistrita iar punctele pierdute in tur s-au dovedit costisitoare ....Nuno Viveiros a fost accidentat la genunchi si a revenit in iarna ca rezerva ....Ilie lua cartonase galbene ca sa nu faca deplasari ....BRATU i-a ROSU la MEDIAS si lasa echipa in 10 !!!!!!!!

Intrebati jucatorii ce s-a intamplat dupa meciul cu Vaslui 1-3 ....cum s-au batut cei imprumutati cu cei cu contracte stabile ....ACOLO S-A RUPT VESTIARUL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Grig a stiut ca NU SE MAI POATE FACE NIMIC !!!!!!!!!

Iar asta l-a bucurat pe NICHITA ....oricum Iasiul nu lua licenta - 3 milioane datorii ....

GS

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 68
    • Vezi Profilul
« Răspuns #9 : August 22, 2012, 08:04:47 am »

Ghettou, sau Cataline.....intreaba-l pe Bogdan Onut cine l-a dat afara ....La primul antrenament, cand Onut a venit cu tricou cu Sergio Ramos nr.4 de la Real Madrid, Minea l-a luat la intrebari, l-a enervat ....la incalzire, Grigoras i-a zis ca el ar vrea sa conteze pe el in respectivul campionat, numai ca conducerea are o "noua politica" si ca dictatorul din DOROHOI a renuntat la el....asa a fost si in cazul lui Toma, Radu Ciobanu ....Sfarlea l-a fel...Gavatorta a avut probleme cu inima si este de stiut ca Grigoras doreste sa stie pe ce jucatori se bazeaza de la inceput - vezi cazul lui Vranjes, care desi e talentat e out de ceva vreme de la Pandurii ....

Verifica sa vezi ca Nichita a zis ca in iarna respectiva a vrut sa-l dea afara pe Grigoras ....s-a opus Radu Calin ....NU GRIGORAS a fost problema ci POLITICA DEZASTROASA a lui NICHITA de a COMPLETA LOTUL cu IMPRUMUTATI !!!!!!!!!!!

Ce cautau Paun, Onicas, Ionescu la noi ?!!!!!!!!! Ce-au jucat acestia ?! In afara de Paun care a dat 3 goluri cu Rapid, Vaslui si Steaua...iar apoi a zis ca nu face faza defensiva. ..

Grigoras i-a dat o lista lui BOCA cu respectivii jucatori !!!!!! Laurentiu Marinescu - Petrolul ....cand a plecat la Ploiesti, Boca s-a intors cu Costache, desi Grigoras i-a zis ca la fundasi centrali nu are nevoie ....Costache evoluand fundas stanga ...

Ferfelea si Curelea  - de la Sportul

Paul Batin - liga a III

Mihai Pintilii - Jiul Petrosani

Ovidiu Mihalache - Astra ....

NU UITATI - Grigoras a facut ca Iasiul sa joace cel mai frumos ...vezi meciul cu Rapid 2-1 ...ghinion la meciul cu Timisoara, cand Negru rateaza iar apoi Goga marcheaza de langa Buhusi ....

Ghinionul lui Grig e ca am facut 0-0 cu Arges si Bistrita iar punctele pierdute in tur s-au dovedit costisitoare ....Nuno Viveiros a fost accidentat la genunchi si a revenit in iarna ca rezerva ....Ilie lua cartonase galbene ca sa nu faca deplasari ....BRATU i-a ROSU la MEDIAS si lasa echipa in 10 !!!!!!!!

Intrebati jucatorii ce s-a intamplat dupa meciul cu Vaslui 1-3 ....cum s-au batut cei imprumutati cu cei cu contracte stabile ....ACOLO S-A RUPT VESTIARUL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Grig a stiut ca NU SE MAI POATE FACE NIMIC !!!!!!!!!

Iar asta l-a bucurat pe NICHITA ....oricum Iasiul nu lua licenta - 3 milioane datorii ....

Daca nu stii adevaruri, mai bine taci... Chiar cu jucatori s-a stat de vorba si au confirmat ca o mare parte a vinei o are grigoras. si o parte din jucatorii cu fumuri care ziceau, citez, "ëu dau ora exacta in fotbal", gen Paun...

Chill

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 56
    • Vezi Profilul
« Răspuns #10 : August 22, 2012, 10:46:02 am »
pana la problemele cu grigoras, domnule r9 ia si pune mana pe o carte. apoi, lasa partidul acasa si intreaba asa cum a zis si GS pe jucatori cum se plangeau ca antrenorul asta din neam prost nu a facut altceva decat sa vina sa-si ia banii de pe clauza si sa distruga putinul care era la echipa.

p.s.: poti folosi si google ca te corecteaza imediat

R9

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 27
    • Vezi Profilul
« Răspuns #11 : August 22, 2012, 10:14:17 pm »
Pentru GS - e clar ca pentru unii politica se impleteste cu fotbalul ...n-o sa ma vand niciodata pentru un sandwich si un ceai ...

Pentru Chill ...pacat ca mesajele telefonice nu pot fi postate pe forum...sau intalnirile cu unii jucatori nu au fost inregistrate ...cum a reusit Grigoras sa faca treaba pe la Onesti, pe la Galati si acum la Tg.Jiu ....si de ce nu a reusit la Iasi ?!

NE MINTIM PE FATA ?? Daca in 8 ANI FOTBALUL la IASI nu a EVOLUAT ........O SA EVOLUEZE IN URMATORII 4 ani !!!!??

Nu am zis-o eu ...........sunt bune de pe GOOGLE? Mai sunt destule...

Chill

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 56
    • Vezi Profilul
« Răspuns #12 : August 22, 2012, 11:31:03 pm »
Ma refeream la corectarea greselilor gramaticale cu google; cat despre linkurile date de tine, vad un om care il ataca in principal pe simirad si un alt om de afaceri suspectat de o groaza de combinatii cu pamanturi in vaslui. Eu nu incerc sa ii iau apararea lui Nichita pentru ca nu o fi nici el usa de biserica, insa daca ne formam parerea de la trusturi de presa conduse de opozitie si oameni ce au destule motive sa dea intr-un primar, nu vad unde sta credibilitatea in aceste informatii.
Aaa, sa nu uitam de ce jucatori de fotbal vorbim ... au fost multi pe la Iasi cu alte motive decat fotbalul.
Eu am zis-o in nenumarate randuri si tin sa ma repet: performanta unui club va tine intotdeauna de un presedinte capabil. de ce? pentru ca strategiile pe termen lung completate cu un marketing solid pot atrage investitori. Petrolul este cel mai bun exemplu.

GS

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 68
    • Vezi Profilul
« Răspuns #13 : August 23, 2012, 01:34:36 pm »
Pentru GS - e clar ca pentru unii politica se impleteste cu fotbalul ...n-o sa ma vand niciodata pentru un sandwich si un ceai ...

tu ori esti, ori te faci ... ce treaba are mai.... nici nu stiu cum sa-ti zic, politica in discutia asta?

Bijnitzar`

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
    • Vezi Profilul
« Răspuns #14 : August 23, 2012, 01:47:33 pm »
Daca Grigoras este antrenor bun, Balba este jucator la Inter. Cine merge diseara in Piatra Neamt? mai am 2 locuri....

Fii alaturi de echipa! Arata ca esti fan... pe Facebook!