CSMS IASI

Autor Subiect: CSMS Iasi - Viitorul Constanta (Etapa 26)  (Citit de 1591 ori)

admin

• Administrator
  • Full Member
  • Mesaje postate: 121
    • Vezi Profilul
CSMS Iasi - Viitorul Constanta (Etapa 26)
« : Aprilie 09, 2013, 04:37:36 pm »
Luni, de la ora 20:30, în Copou vine Viitorul Constanța, una dinte contracandidatele la evitarea retrogradării. Meciul ”de 6 puncte” trebuie câștigat cu orice preț, mai ales că victoria ne poate ridica de pe locurile retrogradabile pentru prima oară în acest sezon!

Suporterii vor juca, ca de obicei, un rol important în atingerea acestui obiectiv, întreaga echipă dorindu-și susținerea lor.

Prețurile biletelor pentru meciul CSMS Iași - Viitorul Constanța sunt:
  • INTRARE GENERALĂ: 5 lei
  • Tribuna 0A și Tribuna 0B: 10 lei
  • Tribuna 0: 20 lei

lucian_iasi

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 82
    • Vezi Profilul
Re: CSMS Iasi - Viitorul Constanta (Etapa 26)
« Răspuns #1 : Aprilie 09, 2013, 06:51:40 pm »
victoria e OBLIGATORIE! Din nou,nu conteaza cum jucam...fie ca facem cel mai bun meci al sezonului,fie ca jucam prost nu avem nicio ocazie si dam gol dintr-un autogol. Tot ce conteaza la meciul cu viitorul : cele 3puncte.

lucian_iasi

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 82
    • Vezi Profilul
« Răspuns #2 : Aprilie 15, 2013, 10:30:42 pm »
1-2 scor final
Milea(min 44)/Alibec(min 67,85)

Asta e! Din toamna vom juca in liga a doua din nou.

ovidiu241287

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
    • Vezi Profilul
« Răspuns #3 : Aprilie 16, 2013, 12:41:30 am »
Ce mai vorbitzi fratzilor ca venitzi la stadion ca la un meci de tenis, cum dreaku sa joace echipa cand nu primeste incurajari si tot tacamul ce ar trebui sa faca un microbist pentru echipa lui, adunatziva fratzilor, iesitzi din casa, sa umplem stadionul sa facem galerie, sa ragusim!

Marius Gheorghiu

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 23
    • Vezi Profilul
« Răspuns #4 : Aprilie 16, 2013, 08:56:11 am »
Echipa asta nu primeste incurajari pentru ca publicul microbist din Iasi s-a saturat sa vada o echipa mediocra , care nu a reusit timp de un sezon sa depaseasca locurile 15-18 , cu niste jucatori de liga a doua , care mai mult nu pot. Felicitari celor care au votat cu Nichita , prostiti fiind de promisiunea legata de echipa de fotbal . Acum o sa aveti 2-3 ani de liga a doua . Asta e treaba in orasul asta .

Chhidori

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Mesaje postate: 305
  • Alaturi de echipa!
    • Vezi Profilul
« Răspuns #5 : Aprilie 16, 2013, 09:41:29 am »
Asta e.... mai mult nu se poate. nici din partea echipei , nici din partea suporterilor , cine a stat aseara pana la fluierul final si l-a prins si o raceala zdravana in dimineata asta doar de dragul echipei , il felicit si inseamna ca e alaturi de echipa . jumatate din suporteri au plecat la pauza din cauza conditiilor vremii...
~ They'll call me freedom, just like a wavin' flag ~

FlorinS

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
    • Vezi Profilul
« Răspuns #6 : Aprilie 16, 2013, 10:03:26 am »
Am inteles in meciul cu Gloria ca au trebuit sa se apere, fiind cu doi oameni mai putin pe teren, dar in meciul de aseara nu prea am inteles aceasta tactica. Aveau impresia ca vor rezista o repriza intreaga aparandu-se la 25 de metri de poarta?
Domnule antrenor, mai urmariti si alte meciuri in afara de ligile I si II din Romania? Mai recent se difuzeaza pe diferite canale de sport si meciuri din campionatele Spaniei, Germaniei, Angliei, etc. Mai aruncati un ochi la televizor sa vedeti cum se pastreaza un rezultat prin posesia mingii, prin pressinguri in jumatatea adversa. Aaaa...dar stai, m-am prins acum. Ati furat meserie de la domnu' Iordanescu si de la domnu' Olaroiu.
Domnu' Vladu, ce salariu aveti (daca imi permiteti)? Nu va ajunge de mancare? Sutati in mingea aia de parca nu ati mancat de o luna. Am vazut ieri o pasa de, nu exagerez, jumatate de metru (in conditiile in care coechipierul era undeva la vreo 8-10 metri). Nu aveti forta necesara sa loviti mingea? Sunt de acord sa va donez bonurile de masa pe care le primesc, daca imi promiteti ca mancati sanatos de azi inainte.
Mihalachioaie. Prietene (imi voi permite sa vorbesc asa dat fiind faptul ca sunt ceva mai in varsta) liga I nu e de tine. Nu stiu de unde ai venit dar ar fi bine sa te intorci acolo cat mai repede. La modul in care alergi, la modul in care te asezi pe teren, esti mult prea dezorganizat. La un moment dat aveam impresia ca te dezmembrezi...sincer iti spun.
Herghelegiu, cum pana mea ai ajuns la nationala de tineret? Asa slab e fotbalul nostru? Invata frate sa faci o preluare, invata sa faci un dribling. Of Doamne !

Domnule Nichita, faceti un bine sportului iesean si lasati echipa asta cuiva care o merita. M-am saturat sa vina orice echipa de mana a 2-a sa ne bata aici, m-am saturat sa vad jucatori de liga a II-a care abia se misca pe teren si care trag de timp in minutul 50, m-am saturat de fotbalul asta mediocru! Ce e mai grav e ca nu sunt singurul care are aceasta parere!

Cu respect,
Florin 

GS

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 68
    • Vezi Profilul
« Răspuns #7 : Aprilie 16, 2013, 06:38:29 pm »
You are not allowed to view links. Register or Login
Echipa asta nu primeste incurajari pentru ca publicul microbist din Iasi s-a saturat sa vada o echipa mediocra , care nu a reusit timp de un sezon sa depaseasca locurile 15-18 , cu niste jucatori de liga a doua , care mai mult nu pot. Felicitari celor care au votat cu Nichita , prostiti fiind de promisiunea legata de echipa de fotbal . Acum o sa aveti 2-3 ani de liga a doua . Asta e treaba in orasul asta .

Echipa asta nu e incurajata pentru ca pe majoritatea, aceasta echipa nu-i reprezinta!

Fii alaturi de echipa! Arata ca esti fan... pe Facebook!