CSMS IASI

Autor Subiect: Sugestii www.csmsiasi.ro  (Citit de 5497 ori)

admin

• Administrator
  • Full Member
  • Mesaje postate: 121
    • Vezi Profilul
Re: Sugestii www.csmsiasi.ro
« Răspuns #30 : Iulie 24, 2012, 12:47:36 pm »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pentru admin: ar mai trebui facute update-uri pe site-ul oficial CSMS la componenta echipei. Sau se asteapta incheierea perioadei de transferuri?

Ai dreptate, vom face un update cat mai curand pentru a fi la zi cu lotul pentru noul sezon.

Godfroid

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
    • Vezi Profilul
« Răspuns #31 : Iulie 24, 2012, 03:44:04 pm »
Salutare!
Am si eu sa va fac o atentionare: cu buna credinta, m-am inteles cu userul "qAndrei" sa-mi cumpere si mie 2 fulare si sa mi le trimita. Repet, de buna credinta fiind, i-am platit in avans. Bineinteles ca de-atunci nu mi-a mai raspuns la niciun mesaj, nimic. Chiar exista astfel de oameni care se bucura la 50 lei? Ce lepre...
Am facut acest anunt doar pentru a-i atentiona si pe alti, eventuali, pacaliti. Este prima data cand mi se intampla, de cand colectionez fulare.

Cu tot respectul, i-am urat acestei scursuri sa-si cumpere lumanari pentru ma-sa fix de banii aia... MAGARULE!!

serg1o

• Full Member
  • Mesaje postate: 102
    • Vezi Profilul
« Răspuns #32 : Iulie 24, 2012, 11:33:32 pm »
alea de pe site sunt fularele tale?..

Godfroid

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
    • Vezi Profilul
« Răspuns #33 : Iulie 25, 2012, 12:25:10 pm »
alea de pe site sunt fularele tale?..

Dap, sunt fularele mele. Iar pe "qAndrei" il cheama Rusu Andrei si e un mare nesimtit.
Reiau rugamintea initiala: daca exista cineva de buna credinta care poate sa m-ajute cu 2 fulare cu CSMS, i-as ramane recunoscator. Dau o bere!

Multumesc!

Fii alaturi de echipa! Arata ca esti fan... pe Facebook!