CSMS IASI

Autor Subiect: TRANSFERURI INTERSEZON 2014  (Citit de 1273 ori)

csmspoli

• Full Member
  • Mesaje postate: 146
    • Vezi Profilul
TRANSFERURI INTERSEZON 2014
« : Iulie 04, 2014, 07:48:09 pm »
Atacant portughez IN PROBE la CSMS! Joacă sub numele de Marquinho

black jim

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
    • Vezi Profilul
Re: TRANSFERURI INTERSEZON 2014
« Răspuns #1 : Iulie 04, 2014, 08:57:49 pm »
Te salut, csmspoli! Intr/adevar ar fi o optiune buna transferul pe acest forum al celor care posteaza mesaje decente. Ceea ce imi pare rau despre forumul ZDI este faptul ca a devenit o... cloaca, unde posteaza toti ... nici nu stiu cum sa/i denumesc, dar ceea ce deranjeaza cel mai tare este faptul ca mesajele transmise nu au nici o legatura nici cu CSMS/POLITEHNICA, dar nici cu fotbalul. Mai vorbim, iti doresc o seara buna!

csmspoli

• Full Member
    • Vezi Profilul
« Răspuns #2 : Iulie 05, 2014, 12:03:10 am »
Pai ar putea sa "treaca" si dl. Gin cu noi si sa inchida de tot commurile la articolele sport de pe ZDI. Ar putea face o sectiune a articolelor dumnealui aici: You are not allowed to view links. Register or Login , sau sa faca o sectiune doar a articolelor d-lui, si sa puna un link la sfarsitul articolului spre forumul CSMS pentru cei ce vor sa comenteze articolul!!

Chhidori

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Mesaje postate: 305
  • Alaturi de echipa!
    • Vezi Profilul
« Răspuns #3 : Iulie 05, 2014, 01:56:03 pm »
Off-Topic : Puteti deschide noi topic-uri in aceasta sectiune , indiferent de subiect! Aici , in "Totul despre CSMS Iasi" dupa cum mentioneaza si titlul se discuta orice legat de echipa noastra!

On-Topic : Marco Gomes Rodrigues "Marquinho" are 25 de ani si a mai evoluat la Maritimo B, Ribeira Brava si Cernomoret Burgas. In acest an, el s-a pregatit alaturi de FC Vaslui, insa nu a apucat sa debuteze in Liga I. Din moment ce nu a apucat sa debuteze , mi se pare un transfer ... fara valoare... poate a vazut ceva M.Lacatus la el.
~ They'll call me freedom, just like a wavin' flag ~

csmspoli

• Full Member
    • Vezi Profilul
Atacantul sârb Damir Rovcanin, în probe
« Răspuns #4 : Iulie 07, 2014, 09:13:14 pm »
Atacantul sârb în vârstă de 26 de ani, Damir Rovcanin, a ajuns în cantonamentul CSMS Iași din Slovenia și va fi testat de antrenorul Marius Lăcătuș în următoarele meciuri amicale.

El a evoluat ultima dată la echipa albaneză de primă ligă KF Laçi cu care a jucat în preliminariile Europa League.
În cariera sa a evoluat la mai multe echipe din Bosnia: FK Zeljeznicar Sarajevo, FK Velez Mostar, FK Rudar Prijedor marcând 13 goluri în cele 77 de partide disputate în prima ligă.

Jucătorul poate debuta la CSMS Iași în meciul de pregătire contra celor de la FC Slovako (Cehia 1), marți, 8 iulie, de la ora 18:00.

Chhidori

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Mesaje postate: 305
  • Alaturi de echipa!
    • Vezi Profilul
« Răspuns #5 : Iulie 07, 2014, 09:25:26 pm »
Interesant... poate dam si noi de un atacant cu viteza... avem mare nevoie
~ They'll call me freedom, just like a wavin' flag ~

black jim

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
    • Vezi Profilul
« Răspuns #6 : Iulie 07, 2014, 11:10:03 pm »
Stau si ma minunez de ceea ce citesc pe forumul BZI! Sunt unii docti care stiu orice si tot ce misca prin Balcani prin Europa si prin lume. Astazi citat de la d/l Dolby, mare enciclopedie fotbalistica... "Spre deosebire de noi, CROATIA participa mai meru la WORLD CUP", acum nu stiu ce are capra cu chilotii! El facea referire la echipa FK Jagodina, locul 3 in trecuta editie din Serbia, dar cand te crezi atotstiutor, muti echipa cu totul in Croatia. Sa uram succes baietilor nostri, si sa le dorim sa fie REVELATIA LIGII I, din noul sezon ce sta sa inceapa! FORTZA POLI!

csmspoli

• Full Member
    • Vezi Profilul
« Răspuns #7 : Iulie 08, 2014, 07:32:44 am »
Poate datorita atacantului croat, în vârstă de 23 de ani, Domagoj Veraja  ;D

Fii alaturi de echipa! Arata ca esti fan... pe Facebook!